iF Design Awards GOLD

Mobilná aplikácia Segway Navimow pre diaľkové ovládanie kosačky pomocou smartfónu získala najvyššiu cenu v prestížnej súťaži iF Design Awards GOLD v kategórii "Užívateľská skúsenosť" 2022. 

Ide o ďalšie ocenenie pre Navimow, ktorý už predtým získal cenu Red Dot Design Award. Vďaka vydarenej synergii dizajnu zaisťuje aplikácia Navimow výnimočne intuitívne a prehľadné užívateľské rozhranie a hladkú interakciu medzi kosačkou, aplikáciou a človekom. Dôraz je kladený na výnimočnú užívateľskú skúsenosť vo všetkých procesoch ovládania, od nastavenia po diaľkovú správu kosačky. Našim cieľom bolo urobiť špičkovú technológiu zábavnú, zrozumiteľnú a dostupnú.

Ocenenie iF DESIGN AWARD

iF Design Awards je už viac ako 70 rokov po celom svete uznávaná ako jedna z najprestížnejších a najznámejších súťaží v oblasti designu, ako synonymum vynikajúcej kvality a špičkového dizajnu víťazných produktov. iF Design Awards oceňuje najzaujímavejšie a najpokrokovejšie počiny vo všetkých odboroch: produktový, obalový, komunikačný a servisný dizajn, architektúra, interiérová architektúra, profesionálna koncepcia, užívateľská skúsenosť (UX) a užívateľské rozhranie (UI). Tento rok bolo do tejto súťaže prihlásených rekordných 10.776 produktov.

.
 
Späť do obchodu