O nás
ASP Group s.r.o. 

je rýdzo českou obchodnou spoločnosťou so silnou pozíciou na trhu, ktorá dováža, a v sieti svojich autorizovaných predajcov distribuuje terénne vozidlá kategórie powersports, robotické kosačky Navimow, záhradné príslušenstvo a doplnky mnohých svetových výrobcov. ASP Group s.r.o.je zároveň výhradným zástupcom pre viac ako 40 popredných značiek pre Českú republiku, Slovensko a región strednej a východnej Európy. Naše produkty máme priamo skladom v centrálnom distribučnom centre v Letkove pri Plzni, a preto môžeme garantovať najkratšie možné dodacie lehoty. 

 

Areál firmy v Letkově

Nový areál, vybudovaný v roku 2018, ponúka kvalitné zázemie pre všetku našu obchodnú i servisnú činnosť. Areál na ploche 22.000 m2 zahŕňa moderné distribučné centrum s reprezentatívnym showroomom s plochou 1.000 m2, kancelárie a rozsiahle skladové priestory.

 

Centrálny sklad

Vlastné skladové priestory na ploche 5.500 m2 sú vybavené moderným inteligentným skladovacím systémom Kardex Remstar s paletovými posuvnými regálmi a systémom rýchleho dodania tovaru zákazníkovi.

 

O dovoz, predaj a zákaznícky servis sa stará skúsený tím profesionálnych zamestnancov.

 

 
Späť do obchodu