O Segway

Spoločnosť Segway bola založená v roku 1999 v Bedforde v USA, a stala sa globálnym hráčom na poli inteligentnej prepravy osôb na krátke vzdialenosti a servisných robotov. Vďaka spojeniu výskumu, vývoja, výroby, predaja a servisu pôsobí spoločnosť po celom svete a má pobočky v USA, Číne, Európe, Singapure, Južnej Kórei a ďalších krajinách po celom svete, kde má celkom viac ako 6 miliónov užívateľov. Vďaka svetoznámemu duševnému vlastníctvu a pokročilým technológiám budeme naďalej vyvíjať ďalšie produkty, ktoré budú v budúcnosti udávať smer celým odvetviam.

Robotická kosačka Navimow je prvým vstupom spoločnosti Segway do odboru záhradného a vonkajšieho vybavenia. Na rozdiel od väčšiny bežne dostupných kosačiek, Navimow nevyžaduje pracné a zložité pokladanie ohraničujúcich drôtov do zeme. Okrem toho, na centimeter presné polohovanie a systematické vzorce kosenia výrazne zvyšujú efektivitu kosenia a prispievajú k dokonale upravenému trávniku.

Naším cieľom nie je byť iba výrobcom zariadenia, ale s pomocou vyspelej robotiky ponúkať užívateľom inteligentné komplexné riešenie šetriace ich čas a prácu. Plánujeme tiež postupné rozširovanie produktového radu robotických kosačiek Navimow. Posúvame svet o krok ďalej v robotizácii a poskytujeme ľuďom pohodlnejší a príjemnejší život.

Oficiálne stránky výrobcu: www.navimow.segway.com

Späť do obchodu