Segway Navimow séria H

Segway Navimow H series

Navimow je múdra robotická kosačka, ktorá pre svoju prácu využíva virtuálne ohraničenie. Vďaka satelitnej technológii odpadá nutnosť zložitého a pracného ukladania obvodových drôtov.

Kosačka Navimow je ľahko ovládateľná a pracuje úplne sama, aby ste mali viac voľného času na veci, ktoré máte radi. A váš trávnik bude taký krásny, svieži a upravený, že vám ho susedia budú závidieť.

Dajte zbohom obvodovým drôtom!

Pomocou aplikácie jednoducho prepojíte Navimow so svojim chytrým telefónom a vytvoríte virtuálne hranice. Mapovanie je doslova hračka a navyše sa už nikdy nemusíte obávať, že náhodne prekopnete obvodové drôty.

 

Nastavenie je ľahké

Dokonca aj keď zmeníte usporiadanie vašej záhrady, dáte deťom trampolínu alebo bazén, Navimow sa rýchlo a ľahko prispôsobí. Stačí len otvoriť aplikáciu a diaľkovým ovládaním kosačky upraviť pracovnú oblasť.


Stiahnite si mobilnú aplikáciu Segway Navimow

Ochrana proti krádeži

Vďaka nami vyvinutému vysoko presnému systému lokalizácie EFLS je možné presne určiť polohu kosačky behom pár sekúnd. Akonáhle sa kosačka dostane mimo virtuálnej hranice, aplikácia upozorní majiteľa spolu s informáciou o presnej polohe kosačky.

 

Vodeodolná

S vodotesnosťou IPX6 kosačka Navimow veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom aj striekajúcej vode, umývanie je veľmi jednoduché.

Extrémne tichá

Navimow patrí vôbec k najtichším robotickým kosačkám na trhu. Vďaka hlučnosti iba 54 dB (A) nebudú znieť Vaše víkendy už nikdy rovnako!

Zvládne každý terén

Výkonné motory priamo v nábojoch kolies zaisťujú mimoriadne terénne schopnosti. Navimow si ľahko poradí i so sklonom až 45 %.

 

 

Kosia častejšie pre ešte krásnejší trávnik

Navimow skráti trávu vždy len o 1-2 mm, ale kosí ju každý deň, takže tráva zostáva svieža a zdravá. Váš trávnik vám za chvíľu bude závidieť celé okolie. Vďaka plynulému nastavovaniu výšky kosenia Navimow vždy udržuje trávnik v dokonalom stave.

 

Jedinečné terénne schopnosti

Robotická kosačka Navimow zvládne i ty najzložitejšie terény. Otáčky a výkon sú neustále optimálne prispôsobené, a vďaka vysokému točivému momentu motorov si Navimow ľahko poradí i v ťažších terénnych podmienkach. 


 

 

Mimoriadne efektívne kosenie

 

EFLS - systém presného marenia polohy a pohybu

Kinematické určovanie polohy v reálnom čase (RTK) výrazne zvyšuje presnosť práce kosačky v porovnaní s metódou GPS. Vďaka kombinácii údajov z viacerých senzorov si Navimow poradí aj so zložitým terénom a zároveň kosí najefektívnejším možným spôsobom.

Presnosť určenia polohy:

Centimetrová úroveň!

 

Inteligentný navigačný systém

Inteligentný algoritmus vie naplánovať čo najefektívnejšiu trasu kosenia a zároveň vykonáva priebežné zmeny, aby eliminoval opakované kosenia. Výsledky vás doslova ohromia. Algoritmus je navyše adaptívny, vie sa prispôsobiť zmene podmienok a tým ďalej zlepšuje efektivitu kosenia.

Na nič nezabudnete
Perfektne pokosí na seba nadväzujúce oblasti.

Vysoká účinnosť
Výrazne efektívnejší ako iné robotické kosačky.

Obmedzuje opakované kosenie
Keď dochádza batéria, Navimow sa sám dobije a potom pokračuje v kosení v mieste, kde predtým prestal.

 

Efektívny systém kosenia viacerých oblastí

Po vytvorení virtuálnej hranice Navimow úplne sám a bez potreby dozoru pokosí celú plochu vo vnútri tejto oblasti. Pracovnú oblasť  možno v aplikácii kedykoľvek veľmi ľahko upraviť.

 

 


Mnoho bezpečnostných funkcií chráni váš trávnik i vás

 

Reaguje v reálnom čase

Navimow má päť bezpečnostných senzorov, ktoré neustále monitorujú okolie a umožňujú kosačke rýchlo reagovať na zmenu podmienok. Keď Navimow narazí na pevný predmet, cúvne a pokračuje iným smerom. Bezpečnostné prvky ako senzor nárazu alebo snímač náklonu, zdvihnutie a prevrátenie zaisťujú najvyššiu možnú bezpečnosť.

 

 

Senzor Blade Halt pre vyššiu bezpečnosť

Rotujúce nože sa zastavia v okamžiku, akonáhle zaznamená oblasť senzora dotyk, a to vďaka inovatívnej, prevratnej a nami vyvinutej technológii Blade Halt.

 

Ultrazvukový senzor pre inteligentné vyhýbanie sa prekážkam

Ultrazvukový senzor dopredu detekuje prekážky a zmení smer pohybu kosačky tak, aby sa im včas vyhla. Účinne tak chránia deti, domáce zvieratá a pred narážaním do nečakaných prekážok.

 

 

Senzor VisionFence

Úplne nová technológia vizuálneho rozpoznávania, ktorá umožňuje lepšie vyhýbanie sa prekážkam a lepšie prispôsobenie sa zložitým záhradám.
Senzor VisionFence s umelou inteligenciou v sebe umožňuje Navimow rozpoznať rôzne objekty a kosiť ešte inteligentnejšie.

Viac informacií o senzoru VisionFence

 

 

Viac ako užívateľsky prívetivá

 

Len dve tlačidla na celý trávnik

Jednoducho stlačte tlačidla MOW a OK. Na dokonalý trávnik vám skutočne stačia len dve tlačidla.

Nastavenie výšky kosenia v aplikácii

Výšku kosenia možno ľahko a rýchlo nastaviť v aplikácii, stačí len pár kliknutí.

Nastaviteľná výška kosenia:
30 - 60 mm

Pri prejazde hrubých nerovností kosačka zastaví a oddiali kosací disk do najvyššej polohy, aby nedošlo k poškodeniu nožov. Nerovnosť prejde a pokračuje v práci s pôvodnou výškou kosenia.

Ľahké ovládanie prostredníctvom aplikácie

Vďaka aplikácii Navimow môžete kosačku ľahko nastaviť a ovládať:

Inteligentný algoritmus pre optimálne kosenie

Inteligentné senzory zhromažďujú a analyzujú pracovné údaje. Ak dôjde k akejkoľvek abnormalite alebo zmene podmienok, technológia IoT autonómne zvolí najlepší plán kosenia pre optimálne výsledky.

Samodiagnostické správy
Upozornenie na potrebu výmeny dielov
Alarm v prípade abnormálneho stavu
Dažďový senzor

 

 

 

Aký model si mám vybrať?

Doba nabíjania, hodinový výkon a efektivita práce sa pri jednotlivých modeloch líšia. Podľa nasledujúcej tabuľky si vyberte vhodný model podľa veľkosti vášho trávnika.

 

 

Technické specifikácie

Späť do obchodu